piątek, 30 grudnia 2011

Kto wyjada pierniczki......pomocy!!!

Pierniczki w pierwszym poście zamieniły się w wykrzykniki......dzisiaj stało się to samo z niektórymi w drugim i trzecim poście, może ktoś z Was wie co jest tego przyczyną?? Czy wszyscy widzą te wykrzykniki czy tylko niektórzy?? Zdięcia wstawiam bezpośrednio z komputera, ale na forum wstawiałam przez Picasa i stało się podobnie z niektórymi........jest na to jakaś rada??

pozdrawiam Was serdecznie i wstawiam w ramach testu mojego ulubionego ptaszka......zobaczymy czy też zniknie czy tylko pierniczki są na czarnej liście ;)


15 komentarzy:

 1. Chyba tylko pierniczki,bo resztę widać

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko ,,Pierniczkowy" post został okradziony ze zdjęć i ,,zwykszyknikowany".Też sie zastanawiamy co to za dziadostwo ,ale pewnie to Google testuje jakieś swoje wymysły bo widzielismy te czarne płachty już na kilku innych blogach , boimy się też o swoje zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. gdzies juz widziałam coś podobnego, czyli brak zdjęć, ale zawsze wydawało mi się, że to jest tymczasowe, albo że autor usuwał zdjęcia, co jak się zastanowić jest nielogiczne, bo po co je wcześniej zamieszczał? :D na razie ptaszka widzę :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam za komentarze.....później wstawię je jeszcze raz i zobaczymy czy znowu znikną czy nie......wszystko ma swoje przyczyny i to mnie bardzo ciekawi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasju ja też ptaszorka widzę ... udało mi się wreszcie wysłać , czy nie ,,, kilka razy próbowałam ... pozdrawiam Cię serdecznie i zapytowywuję - dostałaś przesyłkę ???

  OdpowiedzUsuń
 6. Udało mi się i nie wcięło , aż zapomniałam się podpisać Mariola ( Ramka )

  OdpowiedzUsuń
 7. widocznie są zbyt kaloryczne ;)) Kasiu wszystkiego dobrego na Nowy Rok!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasjo, też niedawno zniknęły mi zdjęcia na blogu, wyglądało to dokładnie tak jak u Ciebie, pomogło usuniecie fotek i ponowne wklejenie. Mam nadzieję, że u Ciebie też to zadziała i znów będzie można podziwiać Twoje pierniczkowe dzieło :)
  A tymczasem życzę udanego Sylwestra i dużo szczęścia w NR !!
  aleksja

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kasju ,widziałam te pierniczki , chciałam wysłać komentarz i nie wysyłało ??? a teraz pierniczków niet - Śliczne apetyczne - ktoś się nie bał i ,,,zjadł !!! Szczęśliwego Nowego Roku mistrzynko Ty moja . Proszę daj znać co do mojej przesyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Na moim blogu "zwykrzyknikowały się" wszystkie (!) zdjęcia. A było to tak. Założyłam internetowy album Google Picasa, gdzie automatycznie znalazły się wszystkie moje zdjęcia z loga. Kiedy postanowiłam Album usunąć (wykasować z niego fotki), zdjęcia zniknęły też z bloga! Każde z nich musiałam wstawić jeszcze raz ręcznie od początku. Zaraz potem znów pojawiły się w Albumie Picasa! Wszystko obsługuje Google i tym sposobem, co kasuję w jednym miejscu, znika też w innym :(
  Pozdrawiam.
  Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam

  OdpowiedzUsuń
 12. Magdo,
  chyba zaczynam rozumieć.....wstawiałam zjęcia z komputera dlatego myślałam iż z Picassą nie ma to nic wspólnego, ale masz rację wszystkie fotki umieszczane na blogu automatycznie pojawiają się jako oddzielne albumy a, że wstawiałam te sema zdjęcia trzy razy to utworzyły się trzy kolejne albumy dodatkowe (bo jeden już tam był )i tych pozbyłam się......dziękuję Ci kochana !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Ptaszek super! No i uchował się :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zdjęcia - tak się pisze, a nie zdiecia - może warto zwracać uwagi na błędy, fajny blog, ale błędy to kiepska sprawa. Błędy sprawiają, że człowiek zniechęca się do powrotu w takie miejsca. Pozdrawiam i życzę więcej uwagi przy pisaniu postów,

  OdpowiedzUsuń
 15. Drogi Anonimowy, dziękuję za uwagi i wytrwałość z jaką tu powracasz aby korygować moje błędy . Wzięłam sobie to do serca i w wielu postach je poprawiłam w tym pozostawię jeszcze jakiś czas abyś mógł się dobrze przyjrzeć bo zrobiłam jeden błąd a nie dwa ;).........w sieci jest wiele blogów i z pewnością trafisz na takie, które Cię zachęcą do czatania.Pozdrawiam i życzę więcej tolerancji :))))))))

  OdpowiedzUsuń