czwartek, 5 maja 2011

Skrzypce czy ........ balet ?

Jak już wspominałam nadal dłubię w ....jajach więc od czasu do czasu dla urozmaicenia wstawię coś ze staroci.
Ten notesik zrobiłam dla pewnej młodej damy, która nie może się zdecydować czy zostać skrzypaczką czy baletnicą.....no cóż,  ta kompozycja z pewnością jej w rozterkach nie pomogła .......


Zdięcie nie jest niestety najlepsze dlatego wstawiam jeszcze sam wydruk.......to właście kolaż z dwóch różnych motywów.


3 komentarze:

 1. Haha! No tak, w rozterkach nie pomoże na pewno:)))
  Ale motyw fantastyczny! Piękny! Taki prosty, a jednocześnie pełen pasji....

  Miłego dnia! (choć nie wiem, która u Ciebie godzina - u mnie własnie jest 6.38 rano:)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasja, ogromnie się cieszę, że do mnie trafiłaś, zapraszam częściej. Zaraz też dorzucę Twojego bloga do obserwowanych bo podziwiam Twoje prace już od bardzo dawna ale umknęło mi, że masz bloga.
  Co do scrapków to moich pierwszych prac się wstydzę, to chyba z każdą techniką tak jest, że trzeba spróbować i po prostu to robić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Alicjo, u mnie jest 5.50 , ale Ty już pewnie bliższa obiadu jesteś niż śniadanka......gdy robiłam ten notes to też nie mogłam się zdecydować , który motyw wybrać bo oba mi się podobały dlatego je połączyłam ......też Ci życzę miłej reszty dnia : )

  Trzpiotku, ja dopier przed tygodniem te moje blogi opublikowałam he, he więc to dopiero początki.....ostatnio nie miałam czasu na sieciowe rozrywki , ale teraz już się lepiej zorganizowałam i mam nadzieję, że będę częstym gościem u Ciebie.....dziękuję !!

  OdpowiedzUsuń