piątek, 6 maja 2011

Historia pewnej belki......

Miały być przemiany , będzie więc o pewnej starej belce wspornikowej ......kupiono kiedyś długie belki wspornikowe do budowy kościoła , ale jak to bywa w takich przypadkach belki okazały się dużo za długie więc poprzycinano je odpowiednio a resztki wylądowały na kupie śmieci....no , nazwijmy to trochę ładniej ....na kupie odpadków budowlanych ; )  i gniły latami całymi ....... Drewno jednak okazało się bardzo twarde więc mimo iż czas nie obszedł się z nimi zbyt łaskawie to i tak uchowały się jeszcze piękne kawały .....
I z tych właśnie resztek zrobiłam świeczniki kolosy.....tak , tak są duże i ciężkie !
A oto pierwszy z nich.7 komentarzy:

 1. No masz, ale pomysł! Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, ha.....w tym samym czasie gdy pisałam u Ciebie Ty byłaś u mnie !

  OdpowiedzUsuń
 3. jakże tu u Ciebie pięknie!
  blog dopracowany w detalach:)
  szkoda, że wciąż nie umiem po portugalsku, mogłabym resztę blogów Twych podziwiać dokładniej

  Ps. dziękuję z wizytę u mnie i candwanie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Rafija, i ja dziękuję za odwiedziny : ))) Blog Demetria jest głównie o miejscu w którym mieszkam , to taka nasza gazetka ścienna.....pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. zawsze podziwiam Twoją wyobraźnie, spojrzenie na przedmiot i pomysł na jego wykonanie. Świecznik mi się bardzo podoba, przez połączenie z delikatną świeczka sam staje się delikatniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu,ja szanuję ..Twój szacunek do przyrody i świata,który nas otacza:) To się czuje w Twoich pracach:)Bardzo Cię cenię za to,ze potrafisz robić piękne przedmioty z "odpadów".Pzdr,Magda!

  OdpowiedzUsuń
 7. No i nie wiem co mam powiedzieć , chyba tak zwyczajnie .......dziękuję : ))))))))

  OdpowiedzUsuń